| alinalinalin9898 a întrebat:

Buna ziua TPU! Daca am doua locuri de munca, la primul loc de munca am un salariu brut de 3000 lei iar la al doilea loc de munca am un salariu de 2050lei brut.As putea sa fac un credit de 25000 de euro si la ce banca? multumesc!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pentru un răspuns competent, du-te la o bancă, spune-le problema și primești pe loc soluția, nu păreri

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Du-te la banca s-au cauta un analist economic s-au o persoana care e la facultatea de stiinte economice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici decum. Maxim intre 1000 si 5000. dar si 5000 e mult.
Doar daca pui gaj teren, casa, afacere, atunci da.
La ifn-uri e la fel. Nu ti da nimeni atatia bani. happy

| ALEXICAmarketing a răspuns:

La un credit ipotecar cred ca ai sanse.