| iuliusnedelcu a întrebat:

Bună ziua TPU!

Vreau niște strategii la pariuri sportive dar luând în vedere urmatoarele argumente:
- Miza sa fie sub 3 lei;
- Pariez doar la Casa Pariurilor;

DAU FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| andy95summer a răspuns:

1)Poti pune niste meciuri sigure(10-20,cu cote de max 1.7 pentru favorita) si ai castiga ceva ceva.
2)Strategia a doua e sa alegi meciuri in care favorita nu are cota asa departata de cealalta(gen 2.3 fata de 2.7),dar iti sugerez sa pui cu sistem(gen 8/10, 7/10, etc)
3)pune la tenis pe favoriti(cota max de 1.5),20 de meciuri

1 răspuns:
| Andrew1308 a răspuns:

Buna! E cam greu sa iti faci strategii la pariuri fiindca totul tine de noroc, dar hai sa-ti spun cum joc eu: obisnuiesc sa pun un bilet pe mai multe zile ( 1-2 saptamani). Fac asta pentru ca iau meciurile in care echipa favorita ar trebui sa bata si pun pe bilet cate 10-15 meciuri (fiecare pune cate meciuri vrea). E adevarat ca ai putin de asteptat dar sa stii ca de multe ori merita.