| viorelvaduva a întrebat:

Buna ziua TPU, vreau si eu sa va intreb daca am 17 ani pot sa transfer bani bancar? Adica persoana care ii primeste sa ii primeasca cash. Daca da ce banci accepta astfel de transfer? Un raspuns concret primeste funda

Răspuns Câştigător
| kteichd a răspuns:

Sa ii primeasca cash nu am auzit sa se faca la banca dar sa ii pui intr-un cont merge daca ai buletin de asemenea poti folosi western union sau moneygram acum vezi unde gasesti astea 2 si incearca. se gasesc si la schimb valutar cateodata

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica sa ii primeasca cash? o sa ii primeasca in contul lui personal