| Castanul a întrebat:

Vine vara si as cam vrea sa ma angajez. Am 16 ani si as vrea sa stiu daca ma pot angaja undeva,ce conditii iti trebuie sa te angajeze cineva la varsta asta si daca chiar ma va angaja cineva? Daca o sa lucrez,ca ce pot lucra mai exact?( P.S vara trrecuta am incercat sa ma angajez ca si ajutor de ospatar, insa fara succes) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnaRadu a răspuns:

Uite:http://www.careerjet.ro/cauta/joburi?s=pliante&l=constanta. Daca nu merge ceva ma anunti. :3

9 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Hei. Iti poti gasi un job part-time la impartit pliante sau chestionare sau alte nebuneli de genul asta. Se castiga ok..nu prea mult ceea ce este si de asteptat in aceasta situatie. Suma pe care o prietena o castiga intr-o luna din pliante si degustari se invarte in jurul sumei de 400 de lei dar merge doar 3 zile pe saptamana atunci cand poate. Daca te inscrii la doua `agentii` de genul asta si lucrezi mai toata saptamana o sa poti ajunge la 700-800 de lei pe luna.

| Castanul explică (pentru AnaRadu):

Buna. Prietena ta s-a angajat usor la aceste "agentii"? Si mai exact cum le-a gasit?(scuze ca sunt insistent dar ma batea gandul sa ma apuc de pliante dar pur si simplu nu am stiut unde sa ma duc sa ma angajez). Salariul e ok, acum depinde de fiecare"agentie" cate zile lucrezi si cat primesti. Multumesc mult pentru informatiile de mai sus si daca poti sa imi raspunzi la intrebari ti-as fi recunoscator!

| AnaRadu a răspuns (pentru Castanul):

Hei. Poti cauta pe net job-uri pat-time, impartit pliante si acolo iti va da mai multe detalii. Suni la un numar de acolo si spui ca vrei sa ai un job part-time si eu sigur te vor chema la o agentie daca nu cumva te vor chema direct la munca. Gasesti usor pe net. Daca vrei imi zici orasul si iti caut eu cateva.

| Castanul explică (pentru AnaRadu):

Hmm... pai orasul este Constanta, daca chiar poti sa cauti cateva agentii ar fi super(nu de alta dar as vrea sa fiu sigur de data asta, am mai cautat si nu am gasit nimic concret). Iti multumesc inca odata!

| Castanul explică (pentru AnaRadu):

Multumesc mult pentru site. Si multumesc ca m-ai suportat laughing

| AnaRadu a răspuns (pentru Castanul):

Cu placere. Sper ca ti-a fost de folos! >big grin

| AnaRadu a răspuns (pentru Castanul):

Uite:http://www.careerjet.ro/cauta/joburi?s=pliante&l=constanta. Daca nu merge ceva ma anunti. :3

| Fluflosenie a răspuns:

Avand 16 ani ai sanse mai mari ca chelnarita, deci poti incerca si sa mai aplici.

| Castanul explică (pentru Fluflosenie):

Eu sunt din constanta, si vad ca orasul nu e pe lista... aaa si sunt baiat apropo laughing)big grin