| Roxana19aa a întrebat:

Bunaaa! Cum pot obține bani de la maica-mea într-un mod sigur?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

II spui ca esti insarcinata si trebuie sa faci avort.

| AutumnDay a răspuns (pentru Violleta2022):

Ce-ti mai bubuie mintea laughing)

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fii sinceră cu ea, spune-i ce anume ți-ar plăcea să faci cu acei bani. Abordeaz-o, când nu e supărată, ci veselă.
Dar, dacă consideră că, ceea ce vrei să cumperi, e un lucru inutil, nu trebuie să te superi. Poate că, așa e...
S-ar putea, ca nici ea să nu își permită a-și face toate mofturile, pe care și le-ar dori.

| WaterDrop a răspuns:

Cand nu este atenta, ii iei din portofel.Va crede ca i`a pierdut sau nu mai stie pe ce i`a cheltuit. 100 % sansa de reusita.

| AutumnDay a răspuns:

O rogi frumos si-i promiti ca o ajuti la ce vrea ea.

| MaDde a răspuns:

O rogi frumos si ii spui ca o săi întorci sau o sa ajuți la treburi