| ElSharawy a întrebat:

Bune, Am 20 de ani si as vrea sa-mi deschid o mica afacere. As dori sa descid o pastravarie cu ajutorul nor fonduri europene.
Nu am pamant achizitionat si nici nu stiu foarte multe despre fondurile europene, daca m-ati putea ajuta cu niste sfaturi sau mai multe informatii.

1 răspuns:
| Banica_Gabriel_1988 a răspuns:

Salut, îți recomand să cauți pe google firme care se ocupă cu elaborarea și propunerea de proiecte europene. Stai de vorbă cu un reprezentant al unei firme de acest gen dacă există în orașul în care locuiești vre-una.