| tanasaiosif a întrebat:

Ca afacere o vopsitorie auto cu cabina speciala de vopsit și încă 5-6 locuri pentru mașini in interiorul clădirii,locuri pentru pregătit, credeți ca ar merge o asemena afacere?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca spatiul este al tau locul nu il inchiriezi si ai clienti buni iar angajatii nu te fură sau n fac reparatii de mîntuială afacerea nu are cum sa nu meargă, dar daca trebuie sa plătesti chirie pe servisul unde i ti desfasori activitatea si daca angajtii te fură, atunci vei fi in pierdere vei aduce tu bani de acasa sa achiti facturi si pagube

| tanasaiosif explică (pentru CristiDinBucuresti):

Deja am ridicat un garaj de 200 metri pătrați și de asta am întrebat dacă sa continui pentru o vospitorie, spațiul este al meu și nu plătesc chirie.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru tanasaiosif):

Super, continuă cu vopsitoria, succes.

| Digikey a răspuns:

Ai nevoie doar de un vopsitor bun, restul sunt detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu-i sigur în afaceri, asta și face ca lumea afacerilor să fie o lume imprevizibilă,,, o lume plăcută