| Matei4 a întrebat:

Ca sa am mai multi followeri pe insta sa-mi pun prf pe prv sau pe public?

2 răspunsuri:
| Numeusorderetinut a răspuns:

Bai ca sa iti zic asa o chestie, tu cum faci? Dai mai de graba follow persoanelor cu cont privat sau public? Adica nu cred ca asta conteaza neaparat, depinde. De exemplu eu personal, urmaresc persoane care au activitate mare, sa zicem ca ii dai follow unei persoane pentru ca nu stiai ca are poze urate, aceasta avand cont privat, dar oricum o sa vezi dupa ca nu iti plac pozele si ii dai unfollow, dar mai exista si cazuri in care urmaresti persoane nu pentru poze, ci pentru ca iti este interesant prin story-uri. Eu consider ca daca vrei sa ai multi urmaritori este total neimportant daca ai cont privat sau nu, maxim un follower sau doi diferenta raportat la cati urmaritori ai, daca ai multi, ai si mai multe sanse sa te urmareasca mai multi oameni, stii cum e primul milion e cel mai greu. Dar ca sa iti raspund la intrebare daca ai cont privat cineva poate sa iti vada contul si sa iti dea follow ca sa vada despre ce e vorba, dupa care sa uite sa iti dea unfollow daca nu ii plac pozele, pe camd daca ai cont public nu iti va da follow ca va vedea ca ai poze urate, in schimb daca ai activitate pe story-uri si poze ok cu cont public lumea oricum iti da follow. Prin urmare complet irelevant ce tip de cont ai

| Oanaraluca1962 a răspuns:

Buna, da trebuie sa fie pe public si da follow la KimKardeshien nu stiu daca am scris numele corect dar, trebuie sa ii dai follow si followeri sai o sa te urmărească si pe tine.
Sper ca te-am ajutat la mine a mers!
Succes la adunat followeri!