| Yuji a întrebat:

Ca sa primesc bani pe PayPal trebuie neaparat sa am contul "verificat" cu un card de credit, sau pot sa il adaug mai tarziu, insa sa pot primi bani intre timp.

Răspuns Câştigător
| vernon1001 a răspuns:

Depinde de suma pe care doresti s-o transferi. Intra in contul tau de la paypal si vezi ce limite sunt stabilite. Eu stiu ca faptul ca ai sau nu un cont de banca confirmat sau o carte de credit confirmata ajuta la cresterea limitelor.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti primi bani chiar daca nu ai confirmat contul de paypal prin card, insa nu se vor pune pe cont, vor ramane blocati pana ce iti confirmi contul. sa ai grija la ce suma poti primi, sa nu fie depasita.