| casy14channel a întrebat:

Cam cat ar costa un samsung cu touchscreen cu abonament pe orange?

Răspuns Câştigător
| BicolorBell;x a răspuns:

Buna!
Eu am Corby si este la abonament.Am dat pe el 200 ron, poate chiar mai putin. Din cate am vazut in magazinele orange acum sunt liste cu numele telefoanelor si pretul lor, trebuie doar sa dai comanda. Du-te intr'un magazin orange si vorbeste cu un reprezentant, pentru ca el stie mai bine ca noi cum si ce sa faci.Depinde ce telefon vrei, pentru ca sunt mai multe tipuri de touchscreen[mai ieftine si mai scumpe]. Abonamentul este o idee bunawinking

5 răspunsuri:
| demonangel37 a răspuns:

La abonament este aproximativ 1 milion adica daca depaseste nu depaseste cu mult iar daca e sub u e o diferenta foarte mare

| Ea12345 a răspuns:

Cam 70 euro, asta daca nu sunt oferte.

| GrigoreVarlam a răspuns:

Vezi pe www.orange.ro este in functie de abonament il iei mai ieftin daca ai abonamentul mai mare si invers mai scump daca il iei la un abonament mai mic! BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 1 milion jum

| dyddyyyx18 a răspuns:

Intreaba si tu la un orange shop.