| Helen17 a întrebat:

Cam cat credeti ca ar costa un meniu pentru nunta, la un restaurant destul de bun, specializat in nunti, din periferia Bucurestiului?

5 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Depinde de meniu si ce are acesta inclus. In jur de 50-70 euro meniul de persoana.

Pa, pa.

| LucianStroe a răspuns:

Cauti restaurantul, suni, intrebi si-ti spun ei.

| wintermee11 a răspuns:

Se negociaza prietene, aici nu facem decat sa ne dam fiecare cu parerea, fara a cunoarte in schimb detaliile.Pretul se nogociaza in functuie de locatie, nr de invitati, specialitati meniu si multe alte,, artificii''.

| Helen17 explică (pentru wintermee11):

Inteleg, dar voiam sa stiu cam cat este, aproximativ. Merg la o nunta si vreau sa am o idee despre cat trebuie sa dau.

| Amyah a răspuns:

Avenue Hotels, vezi aici https://avenuehotels.ro