| anonim_4396 a întrebat:

Cam cati bani cheltuiti intr-o singura zi?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Depinde de zi, si unde umblu. Sunt zile cand cheltui 10 lei pentru o ciocolata laughing sau sunt zile cand nu ies din casa si stau cu banutii in portofel. Depinde de situatie, dar o medie, eu nefiind persoana care aprovizioneaza casa, circa 20 lei big grin

20 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Dragul meu, totul este in functie de necesitatile curente.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde de zi. De cele mai multe ori doar banii de paine. Alteori merg la piata si cheltuiesc mai mult.

| Arthur a răspuns:

Cati am rolling on the floor

| JeSa a răspuns:

Multi

| Flav a răspuns:

Eu daca ma imbrac, zici ca ma mut. Deci, vrei sa devin ca Samoila? Moca frate, n-ai vazut in Filantropica cum se fac banii?

| antonia09 a răspuns:

Depinde de ceea ce am de cumparat. Sunt situatii in cheltuiesc numai 2, 20 euro pentru paine si situatii cand cheltuiesc aproape 100 de euro cand imi aprovizionez bucataria cu ce imi trebuie pentru mancare (doar pentru maxim 5 zile).

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Azi nu am cheltuit nimic.
Ieri am cheltuit 799 de lei, ca mai am un leu in portofel. big grin

| Barajag a răspuns:

Tinand cont ca imi chibzuiesc mereu banisorii, acum in prag de sarbatori cheltui destui pentru a ma simti bine, na ca orice romanhee hee

| inna a răspuns:

Depinde pe unde umblu laughing.

| Silvia a răspuns:

Azi am cheltuit 20 de lei. Mi-am luat doua caiete, Constitutia Romaniei, doua bentite si cateva clame.happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Depindehee hee
Cateodata mai mult, cateodata mai putin...laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Depinde de zi si de situatie.Sunt zile in care cheltui extrem de mult si zile in care nu cheltui deloc.

| piticot a răspuns:

Hmmm. M-i-ai dat de gandit.Cred ca eu cheltui cam mult.Am citit intrebarea ta si am inceput repede sa fac o medie.Suntem 2 persoane adulte, fumatoare.In medie 15 euro pentru mancare, o cafea, un suc si 11, 40 euro pentru tigari.Nu-i vina mea ca locuiesc in centrul istoric.Langa casa o cafea costa 3 euro.laughing

| acris a răspuns:

Pey depinde de ce am de luat dar avand in vederek nu fac eu cumparatturile casei cheltui putin cand imi e pofta de ceva si imi iau sau cand merg cu prieteni in oras

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...depinde ce zi e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zilnic doua pachete de tigari, 3 beri si paine din start laughing)

| Aliyaa a răspuns:

Depindehee heelaughingcati bani am atata cheltui!

| zorialbi a răspuns:

Depinde de zi, dar in medie cam 20 de leihappy

| andr14 a răspuns:

Destui. happy

| aymar_8772 a răspuns:

Intr o zi obisnuita, adica sc si acasa cam 5€.