| Mariucu_Florin_1991 a întrebat:

Cam dupa cat timp primesc banii de la ce de la MailDirect?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

MailDirect face extrageri de utilizatori care au cei mai multi dolari stransi in cont. Minima de retragere este 10$ dar nu te ajuta cu nimic... Ca sa fii persoana inscrisa in extragerile organizate de ei trebuie sa ai cel putin 50$ si maxim cat poti si cat mai rezisti... Modul de extragere al lor este: "Cine isi retrage banii avand cei mai multi stransi, acela primeste banii care ia strans."

La 50 de dolari ai sanse medii de a fi tu castigatorul extragerii si de a primi banii respectivi

La peste 95-100 de dolari ai sanse maxime sa primesti banii... Strange cati mai multi dolari pentru a fi vizibil la extrageri.

Extragerile se fac prin echipa extragerilasorti.ro

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si chiar te astepti sa vezi banii?

| Mariucu_Florin_1991 explică (pentru suntserios):

Da de ce nu?

| suntserios a răspuns (pentru Mariucu_Florin_1991):

Pentru ca asa functioneaza treburile asta cu banii castigati pe net prin click uri, ei isi fac treaba cu tine si pe urma se eschiveaza la plata.