| Ja_Rule a întrebat:

Cand credeti ca o sa se termine criza financiara?

8 răspunsuri:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Posibil, intr-un an - doi. Nimeni nu stie cu exactitate.

| Flav a răspuns:

Criza financiara e continua in buzunarul romanului. Nu cred ca daca am iesi oficial din aceasta criza, si situatia se va imbunatati.Tot de tine depinde cum te descurci si te invarti in viata

| Wtf9000 a răspuns:

Odata cu inceperea celui de-Al Treilea Razboi Mondial. Dupa aia nu o sa mai fie criza, o sa fie mult mai rau de atat.

| danut a răspuns:

Niciodata, va tine pana la "The end"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania nu mai e criza asa a zis Mugur Isărescu(guvernatorul )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce criza ma?'stai ca a venit vara...cand nu ai loc sa arunci un "ac" pe plaja...asta inseamna ca e criza? asa e romanul...se plange totdeauna...crede ca cineva are mila de el... uite ca sa inselat.

| mitica_6163 a răspuns:

Sper sa mai tina cel putin 1 an dupa ce intru in barou laughing)

| free_6426 a răspuns:

Ce ai frate nu e criza la noi...doar avem numa firme italiene si germane,,,,,, nu?