| Balotelli2000 a întrebat:

Cand e Black Friday? Cu cat la suta se ieftinesc obiectele?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Liviu4you a răspuns:

Black Friday e in ultimul weekend din noiembrie. Vanzatorul hotaraste cat lasa din pret. Nu e ceva fix.

| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
Black Friday se organizeaza in ultimul weekend din luna noiembrie.
In legatura cu pretul, difera de la vanzator la vanzator, dar in orice caz, peste tot sunt reduceri MARI( de pana la 70%).
Te pup kiss

| trusk a răspuns:

Prima zi dupa Ziua Recunostintei. La noi putin, rar sunt oferte cu adevarat bune, si daca sunt ori sunt false (gen iPad cu 70% discount, dar nu e niciunul in stoc), ori nu apuci sa cumperi.

| Maria_Ileana_1999 a răspuns:

Black friday e in ultimul week-end din noiembrie in fiecare an si obiectele se ieftinesc cu pana la 70-80%winking