| AndreiGhicaCristian a întrebat:

Cand incerc sa adaug fonduri pe contul meu PayPal cu cardul meu Visa Electron de la Banca transilvania imi spune:Ne pare rău, dar nu vă putem procesa solicitarea. Încercați din nou mai târziu.

Cardul are bani si este valid, dar nu stiu de ce nu merge.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea ca acel card sa nu fie destinat platilor externe. Mergi la banca si intreaba!

| AndreiGhicaCristian explică (pentru Salontanul):

Sunt in Spania Valencia

| Salontanul a răspuns (pentru AndreiGhicaCristian):

Multumesc pentru apreciere! Pacat! Trebuie mers personal la banca, altfel poate ca rezolvi cu un telefon dat la numarul de pe spatele cardului.