| PsyhoChild a întrebat:

Cand iti faci buletinul de ce nu ai voie sa zambesti?

Răspuns Câştigător
| 1231242 a răspuns:

Iti este intezis sa fii fericit.

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti dar foarte putin. PEngtru ca iti schimba putin trasaturile si nu te apuci cum a zis cineva mai jos, sa zambesti la bariera sau oriunde iti cere buletinul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca buletinul e un document oficial de identificare nu un profil de Facebook

| minrest a răspuns:

Cum, ma, de ce!? Poza aia are rostul de a fi identificat cand vei fi prins, crezi ca atunci iti va arde sa zambesti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru minrest):

Cat adevar ai spus! Mare dreptate ai! big grin big grin big grin

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Pentru ca in lumea reala nu razi ca proasta la bariera atunci cand umblii liber pe srtada!

| JustStitch a răspuns:

Poti sa si zambesti daca vrei, poti sa fi serios/ a

Răspuns utilizator avertizat
| AdreAdre a răspuns:

Pentru ca esti Batman! Batman nu zambeste in ***!

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Poti face poza cu zambetul pe buze, nimeni nu iti poate lua dreptul sa zambesti

| Razvan0812 a răspuns:

Pentru ca expresiile faciale cum ar fi zambitul,iti modifica infatisarea,si nu trebuie sa stai serios,ci trebuie sa fii neutru, deoarece poate Frosa de la Adancata si-a pus dinti de aur, si in buletin nu are dinti de aur, ci de fer, si ala nu o recunoaste in poza, deci trebuie sa fii neutru!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Razvan0812):

Intr-adevar,asa este! big grin

| Racolatorul a răspuns:

Salut, zambetul a devenit interzis in poza de buletin recent, cauzele fiind schimbarea expresiei faciale in proportii de leste 50% la unele persoane, prin urmare deveneau diferite fata de expresia lor faciala neutra, la fel cum si purtarea ochelarilor de vedere s-a interzis.
Enjoy big grin

| B._Stefan_Edward_2000 a răspuns:

Depinde de ce persoana dai cand faci poza. poate te lasa un pic sa zambesti poate nu, acum depinde de norocul tau. bafta!