| Moron a întrebat:

Cand primesti bani printr-un transfer bancar poti sa vezi si numele persoanei de la care ai primit sau se vede doar un nr de cont de unde provin banii respectivi

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se vede si numele

| Yuoia a răspuns:

Pe ordinul de plata (pe care trebuie sa-l primesti) este trecut si numele. Asta, daca nu este o organizatie si atunci este numele ei.

| Roberrt21 a răspuns:

De obicei apare doar Ibanul ( numărul de cont), la ce banca esti?

| Moron explică (pentru Roberrt21):

Transilvania

| Roberrt21 a răspuns (pentru Moron):

Da, o sa primesti prin mesaj, numele si numarul de cont. O zi bună!