| BlagaAndrei a întrebat:

Care ar fi cadoul ideal de craciun? sa fie simbolic, sa nu fie scump big grin

6 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Tot vad pe TPU numai astfel de intrebari. Cred ca e a 5-a oara cand zic ca daca vreti ceva iefti, luati ceva personalizat. E si simbolic si e si dragut, parerea mea. O perna ar costa 50 de lei (una mare ) un tricou 25, o cana, cred ca 30. Vezi tu, gasesti ceva sa-ti placa.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Caciulite.manusi,fulare,pulovere,cani de ceai...

| MihaiGe a răspuns:

Un ursulet frumos care are pe el textul love you.
Bafta!

| DiannaDia a răspuns:

Pentru mine este dragostea care mi-o poarta pentru tine cred ca ceva la care sa nu se fi/sa nu te fi asteptat laughing happy

| Dyzii a răspuns:

Eu cred că cel mai potrivit cadou de Crăciun este un sidi cu muzica preferată a persoanei care vrei să-i dăruieşti acest cadou!

| mariagaburaveronicagaburamariaveronica121234567891 a răspuns:

Cel mai dragut cadou de craciu e o felicitare si floarea de camera cu numele Craciunita.