| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi costurile pentru facultate? Estimativ, daca aveți experiente, precum cazare, masa si costul de studiu.

2 răspunsuri:
| Staif a răspuns:

Cum ti s-a spus, depinde de facultate. Am auzit ca la medicina, numai taxele de scolarizare ar fi de 6.000 lei/an. Plus cazarea, masa, reexaminari si altele... Nu am luat in calcul "iesitul" cu colegii sau hainele.

| StephanSaiyan a răspuns:

Depinde de facultate. poate fi 3000 lei pe an, iar cazarea nu stiu rolling on the floor)