| GogosikaInfuriata a întrebat:

Care are cont alertpay si stie cum se scot banii de acolo? not worthy Pussy Pussy

Răspuns Câştigător
| rob878 a răspuns:

Hi.
Trebuie sa ai un cont bancar in una din bancile urmatoare daca esti in Romania : BRD, banca Transilvania, BCR, Raiffeissen Bank si/sau ING Bank in primul rand;
Din contul tau alertpay urmezi pasii : Home » Withdraw Funds » Bank Transfer / Bank Wire.
Mult succes!

2 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Sunt de acord dar daca nu ma insel trebuie sa ai cel putin 60$ pentru a putea retrage fondurile

Abh
| Abh a răspuns:

Pe card sau in cont bancar.