| DizzYuzzY a întrebat:

Care e treaba cu Oriflame? As dori si eu sa devin reprezentant... dar nu prea stiu cum. Daca ma puteti ajuta...am auzit ca imi trebuie un sponsor sau ceva de genu. Daca ati putea sa imi explicati va rog:*

9 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna recomandarea mea in cazul in care doresti sa activezi intr-o companie de talie mondiala eu te pot ajuta dar nu in cele mentionate de diferite persoane fiecare avind cele mai bune intentii cu tine decizia este a ta multa bafta petru detalii contact; tiriboxi@gmail.com

| giliolla a răspuns:

Daca te intereseaza sa devi reprezentant,iti recomand Avon,au schimbat grila de comision, merita acum, daca vrei detalii giliolla@yahoo.com

| iwlia a răspuns:

Inscriu reprezentante metropolitan {Lady's}, se castiga ff bine! comanda minima de 1mil, iar la o comanda 1 mil 330 de mii, beneficiezi de 330mii. Super! merita sa incerci. da-mi add la id de mess jullie_th06

| hobotrading a răspuns:

Buna, colaborez cu o companie de Network Marketing si te pot ajuta sa construiesti o afacere in domeniul wellness - sanatate. Pentru informatii contacteaza-ma: 0753 775 911

| D82 a răspuns:

Te duci la sediu si sunt mai multi sponsori acolo. te prezinti cu o copie a buletinului ...iti face o fisa acolo iar tu o semnezi. iti da catalogul si tu strangi comanda

| orifseverin a răspuns:

Oricand doriti, pe site-ul http://www.orifseverin.info veti gasi cele mai noi informatii legate de Oriflame, noutati, oferte si deasemenea catalogul(brosura) Oriflame curent(a) si urmato(are)r va aparea in partea stanga permanent.

Daca nu sunteti inca inscris/a acum aveti sansa de a beneficia de cele mai bune oferte si cea mai buna colaborare inscriindu-va in reteaua noastra.

Va puteti inscrie direct pe site-ul nostru Oriflame http://my.oriflame.ro/valy .

Inscriem reprezentanti Oriflame din toata tara!

| mosu_8984 a răspuns:

Salut am fost si eu reprezentant dar am ajuns la concluzia ca esti mai mult agent de vanzari. Pe mine ma atrage sa fiu constructor de retele si sa ii ajut si pe alti, acum colaborez cu Forever si Ganoexcel. dc vrei mai multe informatii pot fi contactat pe adresa mosu_flp@yahoo.com

| necsulescu a răspuns:

Este aceeasi pentru. orice treaba, muncesti inteligent si castigi sa-ti fie bine. Daca esti interesata trimite un semn.

| necsulescu a răspuns:

Explicatie: devii consultant in momentul in care cineva te sponsorizeaza, adica semneaza alaturi de tine un contract cu firma si se angajeaza in firma ca totul va fi ok, tu comanzi produse le consumi sau valorifici iar sponsorul este girantul tau ca le vei si plati, produsele le primesti cu reducere (functie de valoarea facturii 23%, 30%, 40%, 50% ) si termenul de plata este la 18 zile