| wannabe a întrebat:

Care este banca cu cea mai mica dobanda in prezent? Vreau sa fac un imprumut si am nevoie sa stiu din surse sigure! Cat la % este dobanda si sursa de unde ati luat raspunsul.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe finzoom.ro, alege imprumutul pe care-l vrei, completeaza datele cerute in tabel si o sa-ti dea toate bancile care acorda acel gen de imprumut, in ordinea crescatoare a costului imprumutului (prima este cea cu costul mai mic).