| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna afacere in care merita sa investesti pe internet?

6 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Bineînţeles că... AFILIEREA iar aici: http://www.blogarismeromanesti.blogspot.com găseşti CELE MAI BUNE şi SERIOASE programe de afiliere româneşti ale momentului!

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

● Afacerea ta.

| eusicumine_4355 a răspuns:

Google Adsense, cauta mai multe detalii pe net.Mai sunt si altele dar overwall asta necesita o investitie dar dupa un timp vin banii singuri big grin

| Ptcc a răspuns:

Uite aici:
http://www.wix.com/ptc_p6/2
Nu trebuie sa investesti.

| Baniptc a răspuns:

Intra pe www.leiigrei.blogspot.com si ai sa vezi cum fac eu bani pe internet, toate site urile sunt testate 100 % de mine si nu am investit nimic momentan dar totusi am scos cate ceva din ele :D nu mult dar cat sa mi ajunga de tigari;))

| AJUTOOOOOOOOOOOOOOR a răspuns:

Buna ziua. numele meu este adrian! as vrea sa ma ajute si pe mine cineva, sa-mi creeze o aplicatie facebook evident contra cost. astept raspuns aici