| MrSoapte a întrebat:

Care este cea mai buna investitie pe care-o puteti face, cu 2000 euro?

13 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Uite în acestă perioadă investeşte în brazi şi-n sorcovesau artificii şi petarde.Ce Zici e o idee bună!

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Cultivi cereale.
Pe curând!

| Flaviucu a răspuns:

Dupa parerea mea in agricultura.

| Hieer a răspuns:

...pt masina, as face cursuri de specializare pentru ceea ce imi place sa fac.+pentru nevoile mele zilnice.

| MrSoapte explică (pentru Hieer):

Hey, sunt 2000 euro! S-ar putea sa nu-ti ajunga!

| Hieer a răspuns (pentru MrSoapte):

Eee...laughing pentru fiecare cate un pic

| MrSoapte explică (pentru Hieer):

Nu uita de vb aia:"cat dai...atata face"!

| Hieer a răspuns (pentru MrSoapte):

Nu m-am referit la astatongue... vrei sa ma duci in eroare.laughing

| EvaneSScence a răspuns:

As pune banii deoparte, sa-mi iau masina cand voi putea avea permis ( asta e alegerea mea )

| MrSoapte explică:

Consider ca, cea mai buna investitie pe care-o poti face cu 2000 euro...este investitia in tine! Adica, poti face ceva cursuri si specializari care sa-ti asigure un job, destul de bine platit! Totusi, daca investesti in masina, agricultura sau mai stiu eu ce, ai toate sansele sa te pacalesti! Daca investesti in tine, macar ramai cu niste cunostinte pe care le poti pune in aplicare si, eventual...sa-ti maresti veniturile lunare happy

| Mareacluj a răspuns:

Mi-as lua o haina de blana.

| GoddessMaui a răspuns:

Caini de rasa. Un pui huskey, costa intre cinci sute si o mie de euro in Germania.

| passyon22 a răspuns:

Cu 2000 de euro iti poti lua o masina sau poti face anumite cursuri de viitor