| football2002 a întrebat:

Care este cea mai platita profesie de munca? adica care este cel mai bun in salariu

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si google tranlsate face propozitii mai clare in limba romana decat tine.

Oricum, nu exista cea mai bine platita meserie. Exista multe meserii in care sunt salarii mari, salarii care difera de la firma la firma, de la experienta la experienta, de la profesie la profesie.

Cele mai mari salarii se gasesc in IT, economie, drept chiar si invatamant daca vorbi de profesori universitari cu toate gradele luate.

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Director de multinationala.
Politician (dar indirect)
Controlor de trafic aerian

| Melcul a răspuns:

Fotbalisti sint cel mai bine platiti.

| Caracter3 a răspuns:

Programator IT

| Daddyy a răspuns:

Parlamentar laughing