| ghibaflo a întrebat:

Care este cea mai profitabila afacere in Romania? Investitie mica si profit mare.

Răspuns Câştigător
| Speedo a răspuns:

S-a cam terminat in Romania cu tunurile. Daca vrei sa incerci orice afacere mergi pe un plan de management care iti asigura un profit de 12-15% si ai sa te situezi in elita. Pentru profit mai mare afaceri gri sau ilegale

6 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Daca ai cont PayPal, pai atunci iti sugerez sa intri in Beam sau GDI. Beam este un mlm unde iti scoti investitia de la primul om adus in companie, iar de la al 2-lea, esti deja pe profit. Taxa lunara este de 9$ si e foarte foarte usor sa ai succes. GDI este un MLM care vinde domenii, dar succesul e mai greu aici, deoarece procentul comisionului e mai mic si astfel ai nevoie de mai multi oameni care trebuie sa-i inveti. In fine, oricare dintre astea 2 sunt MLM de top in Romania si in toata lumea. Contacteaza-ma pe mess ID: rserpu2@yahoo.co.uk sau mergi pe www.webmoneyhq.ws

| magicianul19 a răspuns:

Joaca la pariuri daca esti inspirat ai sa castigi

| magicianul19 a răspuns:

Sau poti sa contactezi pe email daca vrei un job bun. fara investiti. magicianul_19@yahoo.com

| stroedaniel13 a răspuns:

Asta nimeni nu cred ca iti poate raspunde cu exactitate.

Totusi ai putea incerca sa culegi cat mai multe informatii legat de acest subiect asa ca ai putea incepe cu http://www.afaceri-profitabile.com

| ColdFusion a răspuns:

Poti incerca http://tinyurl.com/2aofpj6. Daca investesti cativa dolari, poti ajunge sa ai profit de cateva sute de dolari pe luna. E putin mai greu la inceput pana te dezvolti, daca vrei detalii: dead_4_now@yahoo.com