| Petrule_Cristy_2003 a întrebat:

Care este vârsta minimă de accesare a fondurilor europene? De exemplu la 18 ani ai putea?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fondurile europene nu se acordă pe baza vârstei.

| NotNamed a răspuns (pentru sadrian46):

Hai ca da... atunci hai sa faca ai unul de 5 ani care nu este in stare sa isi intretina si sa isi dezvolte planul de afaceri cu care a castigat fondurile. Nu e chiar asa mosule. Aia sunt zgarciti si stricti. Nu oricui dau banii.

| sadrian46 a răspuns (pentru NotNamed):

Nu ai înțeles răspunsul meu, țâncule,

| NotNamed a răspuns (pentru sadrian46):

Mosule, o varsta si degeaba. Asa te.a ademenit PSD-ul.

| sadrian46 a răspuns (pentru NotNamed):

Nu am nimic cu PSD-ul. Și ca să nu mai am nimic nici cu tine, care așa o să mori, cu minte de copil, ți-am dat chiar acum ignor.

| Panamax a răspuns:

Poate funduri europene.

| mihaela000ela a răspuns:

Nu exista o limita de varsta, insa au punctaj mai mare tinerii pana in 40 de ani. Este important sa aveti idei de afaceri bune si sa fiti eligibil pe un anume, program.
O zi frumoasa!