| MattteoAbz1111 a întrebat:

Care este vârsta minimă pentru a avea card cu Mobile Banking la CEC BANK?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este vorba de varsta minima aici, ci de buletin!
Doar daca ai buletin poti merge cu mama ( sau tatal tau) la banca, sa deschideti un cont bancar, pe numele tau.

| MattteoAbz1111 explică (pentru Violleta2022):

Dar mobile banking pot avea de la 14 ani? Am vazut ca la BT poti

| Violleta2022 a răspuns (pentru MattteoAbz1111):

Asta iti va spune la banca, dupa ce iti faci contul bancar, daca ti se da acces la internet banking.
Ti-am mai spus, nu varsta conteaza pentru deschiderea unui cont bancar ci sa ai/posezi un BULTETINUL (Cartea de idetitate).

| MattteoAbz1111 explică (pentru Violleta2022):

Am inteles, multumesc!