| anonim_4396 a întrebat:

Care is cele mai cautate facultati din Cluj? Cele care iti ofera cele mai multe sanse la un loc de munca si salariu bun. Exclus Medicina, farmacie, poli sau drept

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă excluzi pe cele care îți oferă cel mai mult, rămâne restul.

| Wr3nch a răspuns:

Matematica-Informatica, Calculatoare si Automatica, Litere pe germana sau alte limbi mai grele, etc.

| Lukasssz a răspuns:

Informatica si medicina sunt cele mai cautate!

| aaanamariaaa a răspuns:

Pai în general cam în domeniile astea se câștigă cel mai bine, medicina, avocatura, inginerie, IT. Dacă ești pasionat, poți încerca în domeniul IT, se cauta foarte mult și e bine plătit.