| AndreeaDeeaDs a întrebat:

Care sunt afacerile profitabile în România care pot fi deschise de tineri?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O afacere este profitabilă dacă este condusă bine.
Dacă ai 18 ani poți deschide orice afacere.
Afaceri profitabile care le poți deschide ușor sunt afacerile online.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce bani ai totul depinde de bani, fara bani nu poti deschide afaceri, si ca sa deschizi afaceri ai nevoie de cel putin 5000 euro, ai?

| alina2k18 a răspuns:

Pai in ce ai experienta tanar fiind?
Ca daca nu stii nimic o sa ramai cu banii investiti si profit... lupawinking
laughing

| fluturas11 a răspuns:

Și afacerile multinivel sunt o opțiune, MLM cum se spune. Nu investești în nimic, nu ești obligat. Ești învățat! Cu ambiție și efort poți avea o afacere profitabilă! Eu fac parte din acest tip de afacere.