| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai de succes afaceri

8 răspunsuri:
| marius0766545433 a răspuns:

Orice afacere online sau offline in care pui suflet si o faci ca si un hoby. In momentul in care o vezi ca si o vaca de muls, deja nu mai e de succes si trebuie sa o vinzi.

| Cryssbest a răspuns:

Cele de tip Network Marketing.

| viulia a răspuns:

Te rog sa-mi trimiti email la opmetro3@yahoo.com pentru a-ti trimite toate detaliile, cuprinse in GHIDUL METROPOLITAN si/sau sa vizitezi siteul http://afacere.weblog.ro

| mmm2011 a răspuns:

Afacere simpla si profit sigur. Poti face bani stand acasa, pune banii la procente 20%/luna; 45%/3luni sau 55%/6luni, sunt niste procente incredibile, insa le-am testat singur si merg. Pentru cei interesati si mai multe detalii pot sa ma contacteze:
mmm2011ro@gmail.com
id:mmm2011ro

| Netra a răspuns:

Cele care aduc pe piata ceva nou, folositor si la un pret mic.

| dani_9949 a răspuns:

Castiga bani pe net fara investitii
BANI USOR SI RAPID OBTINUTI.MINIM 2400 RON PE LUNA
CEA MAI NOUA METODA DE FACUT BANI PENTRU ROMANI!
BANI RAPID SI SIGUR PE INTERNET. TESTAT! EU AM FACUT
2.140 LEI IN 3 SAPTAMANI! E RANDUL TAU!
FUNCTIONEAZA! SINGURUL CARE FUNCTIONEAZA CU
ADEVARAT
Nu este nici o gluma,crede-ma! Depinde numai de tine daca vrei sa
citesti aceasta pagina sau nu, eu nu pot spune decat ca 10 min. de
citit iti pot schimba viata (si portofelul!), depinde numai de tine
"POTI FACE BANI USOR SI REPEDE" Crede-ma: am incercat toate metodele
posibile (si legale).Aceasta este cea mai USOARA si mai RAPIDA cale.
Poti sa faci o gramada de bani, repede si legal. Merge! E testat! Tot
ce trebuie sa faci deocamdata este sa citesti cu atentie si pana la
final textul. Eram sceptic, totusi... In urma cu ceva vreme navigam
aiurea pe Internet (probabil la fel cum faci si tu acum) cand am
descoperit un articol asemanator cu acesta in care se spunea ca pot sa
castig milioane in doar cateva saptamani cu o investitie de numai 6
lei. Imediat m-am gandit "chestia asta trebuie sa fie vreo
escrocherie". Dar, curios fiind, am continuat sa citesc. Articolul
spunea ca trebuie sa trimiti cate 1 leu la fiecare din cele 6 adrese
mentionate in articol . Apoi sa iti treci numele si adresa la
sfarsitul listei in pozitia a 6-a si sa publici articolul la minim 200
de forum-uri/adrese cu anunturi pe Internet sau prin mail la cat mai
multe adrese. Pur si simplu! Dupa ce am studiat chestiunea si dupa ce
am discutat cu cativa prieteni m-am hotarat sa incerc. La urma urmei
ce aveam de pierdut in afara de 6 lei si 6 timbre? Cum este si
normal, la inceput eram sceptica si chiar ingrijorata in privinta
aspectului legal. Asa ca m-am interesat la PTTR si mi-au confirmat
ca intr-adevar e legal! Deci am facut infima investitie de 6 lei.
Surpriza!Ghiciti ce s-a petrecut ! . Intr-un interval de 7 zile
am inceput sa primesc bani in cutia postala. Eram uluit! M-am gandit
ca probabil se va opri curand, dar banii au continuat sa vina! In
prima saptamana am primit 37 de lei. La sfarsitul celei de-a doua
aveam 200 de lei. In a treia saptamana stransesem 2.140 de lei! Si
banii continua sa vina cu repeziciune. In mod cert a meritat sa
cheltui cei 6 lei si cele 6 timbre (Am cheltuit mult mai mult jucand
la loto si la bingo!). Sa va spun cum functioneaza si mai ales de ce
functioneaza. In primul rand va sfatuiesc sa salvati pe hard sau sa
printati articolul ca sa il aveti la indemana. Cum? PASUL 1: Iei 6
coli de hartie si scrii pe fiecare din ele : "M-AM ADAUGAT LA LISTA
TA", astfel incat cel ce primeste plicul sa te adauge la listele pe
care urmeaza sa le posteze si asa adresa ta va aparea pe alte sute si
sute multiplicate de forumuri, apoi impaturesti fiecare coala (cat sa
intre in plic). Acum iei 6 bancnote de 1 leu si pui CATE UNA in
FIECARE din cele 6 coli (ca sa nu se vada prin plic si sa nu se fure),
apoi pui FIECARE coala in CATE UN PLIC si inchizi plicurile. Ar trebui
sa ai acum 6 plicuri sigilate, cu numele si adresa ta pe ele (la
expeditor, pentru a ajunge in continuare pe forumuri!), fiecare dintre
ele continand o coala de hartie si o bancnota de 1 leu. Acum
trimiti plicurile la urmatoarele adrese:

1) Gheorghita Alexandru, Bd-ul Cetatii,Nr. 64,Sc. A,Et. 1,Ap. 6,Timisoara,jud. Timis,cod postal
2) Kiss Camelia,str nufarului nr TA 4, Ap 31, Etaj 2, cod postal 440096, satu mare
3) Mester Doina, Aleea Tarnavei Nr 1, Bl 22, Scara C, Ap 50, cOD Postal 440207, Satu Mare
4) Gavrila George Ionut, str. Florian-Popescu, nr. 944, com. Munteni-Buzau, jud. Ialomita, cod postal
5) Moldovan Raluca,str.Gh.baritiu nr.36 bl.G120 sc.A et.4 ap.54 Campia-Turzii .judet.cluj cod.405100
6) Hideg Attila str. Aurel Vlaicu nr. 44 sc.3 ap .79 Cluj-Napoca jud. Cluj cod .400581

| IONUTZPOP a răspuns:

Buna e rentabila o ferma de oi in Romania? As vrea sa imi fac o ferma de oi dar acum sunt in Franta ce zicceti se merita sa renunta la munca in Belgia unde castig foarte bine, pentru sa vin in Romania sa imi fac aceasta ferma? Ce parere aveti?