| SUICIDE21 a întrebat:

Care telefon e mai bun samsung galaxy s sau iphone 3gs. parerea mea este ca samsungul e mai bun.

7 răspunsuri:
| Teodora20 a răspuns:

Buna! Da, ai dreptate, Samsungul este pe de o parte mai bun. Daca iti iei Iphone gasesti mult mai greu aplicatii, jocuri, melodii pentru el, pe cand Samsungul,, accepta'' aproape orice. De pret sa nu vorbim, pentru ca Samsungul este mult mai ieftin. Acum depinde si de tine ce vrei sa iti iei, dar daca il vei scapa pe jos ( Iphone-ul) si o sa se strice o sa iti dai pumni in cap, pentru ca specialisti de Iphone in Romania rar gasesti. Sper ca te-am ajutat!

| gocops a răspuns:

Da ai mai multe aplicatii pentru iphone dar ori dai bani pe cele din appstore ori le iei doar palea gratuite sau faci jailbreak la iphone eu zic sa nu iti iei pentru ca dupa parerea mea galaxy s-u` e mai bun. De ce? pai nu e de la Apple dar ar os-ul android si poate rula cam aceleasi aplicati, are un ecran foarte mare si de ex daca esti cu multi prieteni sa vreti sa va uitati pe youtube acest telefon este mult mai bun, are camera 3g pentru video conferinta ce te-ar ajuta camera de 5 mp poate face tethering( adica daca e unu mai praf cu iphone 3gs de ex si n-are net si u ai net de la o retea gsm ~Vodafone cosmote Orange etc.~ ala se poate conecta la tine si atunci o sati zica multumesc) acum mai gandeste-te ca poate nu ai nevoie de aplicatiile in plus pe care le are iphonul(ca porcaria aia ca pui degetu si trebuie sa til iei ca sa nu te taie sau alte fraiereli) si ca o sa-ti trebuieasca alea de mai sus. I9000 galaxy s concureaza cu iphone 4 adica mai bun ca 3gs daca ai bani ia-ti ip4 daca nu galaxy s sper ca te-am ajutat desi am scris romane

| newname a răspuns:

Teai ghindit mult pina ce ai scris si normal ca i-phone cum poti tu compara iphnul facut de firma Apple cu un Samsung
teodoraa20-daca ceva aplicatile pentu iphone sunt mult mai bune dechit pentru Samsung de pe appstore gaasesti de care vrei

| iPhoneGuy a răspuns:

IPhone-ul e de 5 ori mai boon. Iati iPhone...

| adrianaSw33ty a răspuns:

Buna.nu crezi ca intrebarea ta se incadreaza mai bine la categoria "tehnologie"? iar in leg cu intrebarea ta Samsung este mult mai bun ca parte electronica decat iphon-ul. chiar daca iphone este mult mai dotat ca meniu, asta inseamna ca Samsung-ul are o perioada de viata mai mare ca iphon-ul.Parerea mea este ca mult mai important este sa il poti utiliza mai mult de 2 ani (ex) decat sa fie mai dotat si sa se strice intr-o perioada de 6 luni (ex). Iar in final alegerea iti apartine. o zi placuta

| SUICIDE21 explică:

Dar n8 cu samsungul galaxy s

| tonytonytony a răspuns:

Iphone.