| anonim_4396 a întrebat:

Cartela aceasta este prepaid, adica platesc odata si dupa nu mai trebuie sa platesc? Dar nu inteleg ce zice de optiunea aia. Ce se intampla dupa ce expira? Cate minute si cati mb o sa am dupa? https://www.vodafone.ro/......uro-credit

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"adica platesc odata si dupa nu mai trebuie sa platesc? "

Valabilitate 5 săptămâni - nu uita asta!

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Pai si dupa se inchide cartela? Ce diferenta e cu un abonament.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

"se inchide cartela?" adică?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Adica sa nu mai pot sa o folosesc. Daca nu stii sa raspunzi nu pune comentarii

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bade, dacă nu ești in stare să intrebi ca nu om normal, du-te și-ți incarcă cartela.

reformulezi și te ajut

| Georgian_Georgian_2000 a răspuns:

După cele 5 săptămâni trebuie sa mergi S-o reîncarci. Ori cu euro ori cu opțiune direct