| anonim_4396 a întrebat:

Cât ai putea să ceri pentru Instagram de aproape 50k urmăritori? Dacă vrei să-l vinzi (gol)
Mi s-au făcut niște oferte, dar sunt foarte diferite.
Cât ar valora?

2 răspunsuri:
| InvatamProgramare a răspuns:

Conteaza mult de nisa pe care e acel grup si de cat de active sunt acele persoane.
Daca sunt roboti 0 lei.
Daca la o postare pe nisa pe care te intereseaza pe tine ai 1000 de like-uri de la cei 50k urmaritori poate ajunge si la 5k Euro

| 28cosmin a răspuns:

1. Este prea ciudat chestia cu vânzarea unui cont (nu contează ce rețea socială este vorba);
2. Un preț nu îți pot oferi deoarece este ciudat să îți vinzi un cont de 50K altei persoane;
3. Din punct de vedere al meu, eu mii aș șterge contul de cât să îl vând altei persoane (mi-se pare foarte prost să fac acest lucru)...

Bine că nu există să îți vinzi și propriul creier!