| anonim_4396 a întrebat:

Cât câștigi dacă lucrezi funcționar informații gen call center la o banca?
8 ore

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Salariul minim ca nu meriti mai mult. Atita te duce capul sa intrebi? Tu esti genul ala care semneaza contractul si nu stie cit are salariu sau nu are sange in el/ea sa negocieze cand se angajeaza. Depinde de angajator si mai ales de cit te tine pe tine sa negociezi!

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

De unde ai tras tu concluziile astea total eronate? Nici măcar nu am specificat ca lucrez eu asa ceva sau ca o sa lucrez. Esti cam frustrat, învăța sa fi calm, nu te mai ataca asa. Bafta!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Par ca m-am atacat? Nu m-am atacat defel. Tu ce intelegi dintr-o intrebare pusa asa cu picioarele cum ai facut-o tu?

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Poate unii nu știu. Și *** curioși. De asta e făcut site ul asta, sa îmi arunc aici toate întrebările pe care le am. Nu cred ca trebuie sa îți dau eu tie vreo explicație. Cert e ca nu ai niciun drept sa ma tragi tu pe mine la răspundere pentru ca am pus o întrebare. Nu îți convine, treci mai departe și învață sa nu mai comentezi. Get a life

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ar fi o intrebare din zece ca a ta, as trece mai departe. Asa, nu. Abia daca una din cinci sunt de bun-simt si coerente. In loc sa incerci sa iti asumi o treaba si sa faci ceva ce te va ajuta si in viitor, tu continui sa o faci pe desteptul/desteapta. Bun asa, iti doresc sa faci o excursie prin SUA si sa abordezi un comportament de-asta cu politia lor.