| NoChanceForUs a întrebat:

Cat costa carnea de unicorn? Vreau sa ma apuc sa-i vanez prin habitatul lor natural si sa-i vand la bucata pe eBay ca sa-mi cumpar ultimul model de laptop de la apple, dar am nevoie de preturi de referinta.Multumesc.

21 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exact cat aceea de licorn ori inorog. Succes si numai bine!
P.S. Visul continua?

| noktambul a răspuns:

Pretul e acelasi ca la carnea de sirena laughing

| Bastet a răspuns:

Avem diferite preturi...depinde ce calitate vrei si ce cantitate

| Bastet a răspuns:

A zis careva ca unicornii nu exista?waiting

my dream was brokencryingcryingcrying

| Raphael a răspuns:

Asta-i o idee tare! Problema e ca trebuie aclimatizati. Ca si sirenele, dealtfel... Romania are - in schimb - Exemplare foarte frumoase de centauri. Ar fi si zmeii, dar sint mai atosi... Plus ca la unicorni trebuie vazute si Directivele U.E.

| SmileyyXD a răspuns:

Pai...o sa ma prefac ca am 5 ani, ca tine! Costa 5 vrajitori si jumatate!

| NoChanceForUs explică:

@andrutzic nu ma poti pacali, i-am vazut coborand de pe curcubeu in spatele casei mele ca sa manace nuci, deci te inseli amarnic.

| NoChanceForUs explică:

Daca e sa coste 5 vrajitori jumate...e scump doamna, scump.

| NoChanceForUs explică:

N-auzi ma ca dai 5 vrajitori jumate(de preferat Heri Potar ala ca e cautat) si iti iei repede un unicorn de la magazinu` de dupa colt cu curcubeu` si iti faci de cap cu el apoi.

| NoChanceForUs explică:

@DareDevils,oricand cu placere.

| NoChanceForUs explică:

Of,lipsa asta de imaginatie...

| Candy a răspuns:

Hello!
trezeste-te la realitate
un unicorn coborand de pe un curcubeu?
ce esti intr-un basm
intr-o poveste
trezeste-te nu mai visa atat

| Helioot a răspuns:

Asta e o prostie tongue...

| anne_7905 a răspuns:

Nu exista unicorni...cel putin din cate stiu eu...:X

| andrutzik a răspuns:

bey ...imi pare rau ca ti spun asta dar.hello...nu exista unicorni

| AnaaSb a răspuns (pentru andrutzik):

You don't say? -.-

| MàdàMàdàlina98 a răspuns:

Nu cred ca merge afacerea prea bine caci nu prea sunt multi pe la noi prin zona dar daca totusi vrei sa vanezi animale rare mai bine te apuci de vanat dinozauri

| CevaChestiosenie a răspuns:

Wtf!?

| DareDevils a răspuns:

O.M.G laughing))))) Multumesc, am ras pe cinste la intrebarea asta laughing

| axwell a răspuns:

Pai depinde cum vrei sa-i vinzi...
costitza afumata de unicorn e la un banut de aur si trei de argint kilu, fara os pentru gratar e ceva mai scumpa pana la 2 banuti de aur, eu de exemplu prefer sa-i calaresc.big grin

| estelamariana5 a răspuns:

Unicornul e la UNICARN dacă vrei