| DrunkenIrish a întrebat:

Cat costa o garsoniera(in jur de 20 m patrati) in apropierea facultatii de medicina(10-15 minute pe jos)? Unde pot cauta cat mai multe garsoniere in acea zona?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La care facultate te referi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Omiți sa ne zici orașul, în imobiliare.ro ar trebui sa te ajute în orice caz

| IoanWild a răspuns:

Foarte rar sa gasesti in acea zona mai multe garsoniere de vanzare. Majoritatea le inchiriaza pentru profit. Iar o garsoniera pleaca de la 14 900 €. Daca ai noroc sa vanda cineva urgent, negociati si toata lumea ii fericita. Bafta!

| Last13Lucky a răspuns:

Prima data ar trebui sa numesti orasul in care se afla facultatea respectiva. Sunt 12 facultati de medicina in 11 orase din Romania, 10 de stat si 2 private.

| DrunkenIrish explică (pentru Last13Lucky):

Bucuresti

| Last13Lucky a răspuns (pentru DrunkenIrish):

Zona Cotroceni, unde este facultatea nu prea are blocuri, o sa-ti fie greu sa gasesti o garsoniera pe acolo. Mai ales la marimea aceea. Este o zona destul de scumpa si cu suprafete construite mari. Mp2 pe acolo cred ca este undeva pe la 1500E, dar depinde si finisaje. Imobiliare.ro cred ca sunt cei mai buni pe segmentul asta. Succes!