| Polistfever a întrebat:

Cat costa sa deschid un cont bancar?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic, e gratuit

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cel mai putin si mai ieftin la Banca TRansilvania si ING. Nu au cost la deschidere si nici comision anual.

| Florentina_7104 a răspuns:

E gratis să îl deschizi, dar trebuie să ai grijă la comisionul lunar pe care băncile îl percep. La ING/Transilvania nu se percepe comision dacă ești student(ă) iar la BCR nu se percepe până la vârsta de 26 de ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E gratis sa il deschizi

| Andreeush a răspuns:

E gratuit, nu trebuie să plătești.

| gabicoo a răspuns:

Zero lei!
E gratuit!

| laSoledad a răspuns:

Daca esti tanar pana in 26 de ani, la cardul de debit BCR n-o sa ai niciun comision.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Zero lei

| DanielIlie a răspuns:

Nu sunt comisioane la deschidere. Doar mentenanța anuală.