| SorinELoo7 a întrebat:

Cat costa sa-mi fac un card de cumparaturi de la Raiffeisen Bank? Imi trebuie doar buletinul pentru a-mi face un asemenea card?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe lângă cartea de identitate ai nevoie de o adeverință de locul de muncă, o factură de utilități.
Vezi toate condițiile pe www.raiffeisen.ro
Pa, pa.

| SorinELoo7 explică (pentru Legiuitoarea):

Pai eu nu lucrez, de-asta ma gandeam ca imi trebuie doar actul de identitate!

| zdrangoi a răspuns (pentru SorinELoo7):

Pai atunci cu ce vei plati ratele?
Nu trebuie sa ai un venit?
S-au "dus" timpurile alea cand se lua aproape orice "doar cu buletinul.
Asa ca...

| SorinELoo7 explică (pentru zdrangoi):

La fiecare sfarsit de luna imi vine acasa o suma de bani (un fel de ajutor)

| Mădălllinna a răspuns:

Eu am facut cardul doar cu buletinul happy