| Foarfeca a întrebat:

Cat costa sa trimit prin posta romana un colet cu plata ramburs (sub 1 kg)

Răspuns Câştigător
| gabriell86 a răspuns:

Nu depinde de unde trimiti si unde ajunge.

Costul expedierii variaza doar in functie de greutate si de ramburs ( banii pe care ii primesti inapoi)

Eu expediez destul de mult si iti pot garanta ca pentru un colet sub 1 Kg si un ramburs de pana in 100 Ron, nu platesti in jur de 5-6 ron

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Depine de unde il trimiti(din ce oras) si in ce oras ajunge, dar eu sunt sigur ca nu costa mai mult de 10 lei.