Întrebare recomandată | Girly97 a întrebat:

Cat costa serviciile de recuperare medicala la spitalul "Sf. Ioan" sau "Bagdasar Arseni" cu bilet de trimitere si fara?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu bilet de trimitere de la medicul de familie, dacă ești în sistemul de asigurări medicale de stat, nimic, poate o atenție la medicul de salon și câțiva lei din când în când și-sau o ciocolată sau o cafea la asistentele medicale.
Fără bilet de trimitere, în funcție de procedurile medicale și medicamentele care ți se prescriu, 100-150 lei pe zi de spitalizare plus micile atenții la personalul medical, dacă vrei să te servească bine.