| loveusa a întrebat:

Cat costa un bilet de avion pentru(low cost-blue air, wizz air):
Franta, Paris
Marea Britanie, Londra
Canada, Quebec
SUA, Los Angeles
Germania, Berlin
(dus, dus-intors -specificati pentru ce tara si da e dus sau dus-intors)!

4 răspunsuri:
| Furnicutza a răspuns:

In primul rand pretul depinde de data in care vrei sa pleci si de aeroportul din care vrei sa mergi.Iti dau aici site-ul celor de la Wizzair.com,e in limba romana, selectezi aeroportul de plecare si destinatie apoi iti da o lista cu toate zborurile incepand de azi. Poti selecta si dus-intors. Daca mai ai nevoie de ajutor, scrie-mi.

| Kissy123 a răspuns:

Phai...eu am fost in Anglia mai exact Lobdra si m-am dus cu Wizz Air si m-am intors cu Blue Air iar tot ce stiu este ca biletele sunt mai scumpe in week-end decat in timpul saptamanii si cred ca in jur de vreo 100 de lire

| sorinae a răspuns:

Cauta pe internet scrii mai intai cu ce avion vrei sa mergi si dupa iti alegi de unde sa pleci pana unde si dupa dai dus intors si gata iti spune acolo un pret!