| ßεℓℓª a întrebat:

Cat costa un bilet de tren Bucuresti-Constanta?

7 răspunsuri:
| marius0766545433 a răspuns:

Dus intors?

| xibalba a răspuns:

45. 9 RON pentru bilet intreg, fara reducere pentru elevi/studenti. Daca vrei mai multe detalii vei afla pe mersultrenurilor.ro ( aici http://www. mersultrenurilor.ro/Ruta/Bucuresti_Nord/Constanta )

| justagirlll a răspuns:

Http://www.infofer.ro/......tp?/R3.asp

dai acolo unde scrie pret si vezi

funda?

Alte răspunsuri
| Oanny a răspuns:

Deci, cu acceleratul- fara carnet:34. 3 RON
-cu, carnet:24. 1 RON
cu rapid-fara carnet:43. 5 ron
-cu, carnet:33. 3 ron
Eu ti-as recomanda acceleratul, diferenta dintre rapid si accelerat sunt de vreo 10 minute.

http://www.mersultrenurilor.ro/ aici pentru ore si pret.

| Danasilvia a răspuns:

Depinde ce tren iei, un bilet cu acceleratul costa 36 lei(clasa 2) si 60 (clasa 1) te ajunge de ajunge iar cu rapidul 45(clasa 2) sau 65 (clasa 1).[preturile sunt fara reduceri de student/elev...asa ca s-ar putea sa te ajunga cu 20 lei mai putin]

Alte răspunsuri