| poluarect a întrebat:

Cat credeti ca mai tine criza fratilor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel putin 2-3 ani. Chiar daca multi sunt optimisti si cred ca s-a terminat, greul abia acum incepe, cand marile companii vor sa revina si se gasesc in imposibilitatea de a mai fi lideri, iar pierderile financiare vor fi tot mai mari.
In Romania mereu e criza, asta nu trebuie sa va sperie...

12 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Pana in decembrie 2011. Nu mai mult. America deja este pe cale sa iasa comlet. La noi a inceput sa apara efectele crizei cu un an jumate mai tarziu. Asta-i parerea mea.

| User a răspuns:

In Romania mult si bine.

| marius0766545433 a răspuns:

Care criza ca eu nu stiu de asa ceva in viata mea. Poate o criza de pesimism ...la unii

| lifeistough a răspuns:

Pana in 2012!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ohoo...mult de acum in colo straight face

| Bishop a răspuns:

Criza? laughing
se termina anul asta oh go on

| Ana-Maria94 a răspuns:

Dupa cum este condusa tara asta nu prea vad sanse sa iesim prea devreme, dar exista si un colt de speranta totusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Ceva e clar: nu va disparea maine.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un viitor indepartat, dupa cum probabil stii guvenrul a imprumutat niste multe miliarde de euro de la FMI, bani pe care trebuie sa-i platim noi, ce se vede acum e o imbunatatire financiara fara fond, pentru ca practic banii astia nu sunt ai nostri, cand se vor termina sa vezi atunci criza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana cand vom avea banii mai multi

| hax0r a răspuns:

Criza caror frati?

| martha a răspuns:

Pana cand va creste productivitatea si-apoi salariile si consumul. Se poate si numai crescand consumul (cum a fost anii trecuti) dar sa nu ne dorim.