| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Cat de profitabile sunt magazinele online? Se merita investitia?

Răspuns Câştigător
| Blue_2910 a răspuns:

Succesul unui magazin online cred ca depinde si de categoria de produse pe care o vinde, oferta de produse, discounturile pe care le face si cat de cunoscuta e in radul oamenilor. Cred ca cel mai bine merg magazinele de electronice pentru ca oamenii incep sa-si dea seama ca online gasesc aceleasi produse ca in magazin la preturi mult mai mici. Un magazin online care mi se pare ca are succes e eMAG. Are o gama foarte variata de produse si oferte saptamanale care zic eu ca atrag cat mai multi cumparatori pentru ca unii stiu ca acolo gasesc tot ce le trebuie si poate chiar la oferta.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat