| PsyhoChild a întrebat:

Cat dureaza de obicei sa-ti faca cardul la banca?
Adica dupa ce ai facut actele iti spun ei ca te suna cand e sa iei cardul cu pinul dar vreau sa stiu in jur de cate zile

Răspuns Câştigător
| AllexC a răspuns:

Cam intr-o saptamana asa, mie asa mi-a venit.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cardul iti va fi trimsi acasa, cu posta, in termend e 7 zile lucratoare.
Nu te cheama nimeni la banca sa-l ridici, ca nu-l face banca, este facut intr-un singur loc, si de acolo se trimit cardurile, direct acasa la oameni.
Cand l-ai primit, mergi la banca cu el in mana sa-ti schimbi pinul.

| PsyhoChild explică (pentru Violleta2022):

La BCR aparent te duci si-l ridici de la banca la care l-ai facut.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La ING ti l da pe loc

| GabiDumitrescu a răspuns:

Vreo 5 zile lucratoare, de regula.

| Nemessys a răspuns:

5-7

| UserRo10 a răspuns:

BRD: 5 zile lucratoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mult o săptămână.