| EllaAndreea1655 a întrebat:

Cat inseamna 253 000 de dolari in lei?

Răspuns Câştigător
| CtBogdan a răspuns:

1.041.525 Lei

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate da un raspuns exact, pot fi sume diferite, de la o zi la alta, de la o banca sau casa de schimb valutar la alta. De asemenea depinde daca te referi la cursul de referinta BNR afisat in fiecare zi (se foloseste in contabilitate), la vanzare sau la cumparare.
In functie de ce vrei gasesti raspunsul pe site-ul oficial al BNR, sau pe site-urile de la banca sau casa de schimb valutar unde vinzi sau de unde cumperi.

Bula
| Bula a răspuns:

Aproximativ 1 milion lei.

| Simpatic a răspuns:

Depinde de la banca la banca si de la zi la zi, cursul urca si descreste
Azi ar fi in jur de :
1, 040,108.30 lei adica +10 miliarde de lei vechi adica o masina buna si o casutawinking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Înseamna o sumă pe care nu o vei avea niciodată

| EllaAndreea1655 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu ma asemana cu tine cand nu stii nimic despre minewinking

| sierra1 a răspuns:

între 253 și cei trei 000 ce este?

| CtBogdan a răspuns (pentru sierra1):

O gaura de covrig

| sierra1 a răspuns (pentru CtBogdan):

Deci intrebarea conține o gaură de covrig... drăguț

| Sn4k3 a răspuns:

Nu stiu cum ati ajuns unii pe TPU

| EllaAndreea1655 explică (pentru Sn4k3):

Mie imi spui de unii

| SorinFS a răspuns: