| EllaAndreea1655 a întrebat:

Cat insemna 1 000 de euro?

Răspuns Câştigător
| DenqOO a răspuns:

1000*4,92=4920

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salariu ala ar trebui sa fie minimul pe economie in RO

| Simpatic a răspuns (pentru mgtow):

Ce bine ar fi happy nu s-ar mai duce doamnele la spalat de funduri prin afara si nici domnii la cules sparanghel

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

La ce mentalitati avem in tara, la ce minoritati avem in tara (ma refer la numarul mare de tigani si hoti), clar ne meritam soarta si salariile. Intai sa scapam de prosti si tigani si dupa sa cladim un "imperiu".

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Teroare cu Romania noastra, nu uita de pistolul cu bile de cauciuc sa il ai la tine, orice imbecil sare la tine iesi teafar din laba lui

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Dar curv3le, videochat-istele si tupeistele ar ramane.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Impuscate in cap, sau platitoare de taxe si impozite pe salariu 40% impozabili cum face Germania fara mila.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,dar si multe prostituate romance sunt plecate in afara sau fac turnee alternand plecatul in afara la produs cu cel de aici.
Am vecine care pleaca cu anul in afara si fac asta si vin aici apoi, altele fac aici in tara, niste rapandule cu toate!
Din pacate asta a devenit Romania tara curvelor si pestilor, nu stiu de unde atata impresii pe ei si ele cand sunt niste mizerabili cu totii!
si mai exista o categorie de taraturi alea care agata pe net mosi bogati din afara si apoi traiesc bine pe spatele alora, dive de astea de internet... zdrentele ele ar trebui sa aiba boli si sa se chinuie nu oamenii cinstiti, dar asta e viata...au ajuns prostituatele sa duca viata buna!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Sau de ce sa traiesc intr-o societate mizera, intr-o tara mizera, intr-o comunitate mizera plina de serpi, oameni pe interes si hoti, intr-o tara in care se moare in spitale din cauza incopetentei sau a virusilor din spitale, intr-o tara in care educatia este precara dar gandita sa fie asa pentru a iesi din bancile scolii un om prost si usor de manipulat de catre stat, intr-o tara in care ai probleme de orice natura chiar si juridice dar te pun institutiile pe drumuri cu teancul de hartii ca la urma sa nu rezolvi nimic sau sa vina altul sa dea mita sa castige procesul si multe alte dezavantaje pe care le are tara asta cand pot pur si simplu sa ma auto educ asa cum stiu eu din carti si din internet, sa invat o limba straina si sa plec intr-o tara care cu adevarat merita sa traiesti in ea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Si de.asta nemtii o duc atat de bine? Daca tot sunt taxe asa de mari, aia de ce nu saracesc din cauza asta?

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu esti in varful piramidei cum sant aia care invart afaceri ilegale invart multi bani batandusi joc de clasa joasa oriunde in lume ai merge nu e bine. Cand esti bogat plin de bani ai parte de multe avantaje si placeri ale vietii, pedegeaba esti sarac daca iti bati nevasta sau te inseala, nu faci nimic viata e o rutina. Guvernul german o duce bine furand taxe de la muncitorii legali sclavii europei sau refugiatii care ii primesc si baga la munca. Muncitor cinstit = *** in anus, individ ilegal cu relatii in guvern = inteligent cu viata buna

| sierra1 a răspuns:

Eura transformați in forniți sau in ce?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde cine îi are și ce face cu ei. Cam 5000 de lei.

| anonimg a răspuns:

Pentru ca euro se modifica de la o zi la alta, scrii pe Google: 1000 euro.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

1 de euro = 4.92 RON.
1000 de euro = 4921.33 RON.

| Mirel4412 a răspuns:

Poate voiai sa scrii euro, asa inseamna 5000 lei aproximativ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4.921,33 RON

| blairelovesmusic a răspuns:

4.921,33 RON

| MeisterSchnitzel a răspuns:

1000 euro = 4.921, 33 lei

| LaurAndreii a răspuns:

1000 = 5000 RON vechi dar vad ca nu te-ai invatat, cu sutele.