| fanezodo a întrebat:

Cat iti cer 2 bodyguarzi pentru o seară la o discoteca? Bodyguarzi de la firma.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu stiu cat ar fi, dar ca idee ar putea sa-ti ceara mai mult daca apar evenimente. Poti contacta telefonic sau prin email o astfel de firma.
Oricum ar fi, discotecile nu sunt pentru omenii civilizati. Acolo se duc toti scandalagii, toti cei ce sunt certati cu legea, cu bunul simt; adica toata drjodia societatii. Si ce e mai rau este ca sunt racolate si unele fete dornice de aventura.

| anonimg a răspuns:

Da, dar cel ce a pus intrebarea nu este un vip ca sa apeleze la serviciile care le poate avea un vip.
Se poate apela la orice firma obisnuita de paza, nu la cele speciale, de lux, care sunt scumpe.

| Donsavas a răspuns:

Depinde de firma dar dacă trăiești cu minimul pe economie, mai bine nu apelezi la firma.
Poti ruga pe cine, contra cost, la o un pret mai mic, sa te însoțească.